Про компанію

Бренд MAVIG є синонімом високоякісних  медичних технологій та засобів індивідуального захисту, які застосовуються в лікарнях та медичній практиці.

Асортимент продукції включає

  • засоби індивідуального рентген  захисту,
  • стельові та настільні рентген  захисні системи,
  • мобільні ширми,
  • підвісні системи (монітори та світильники),
  • захисні вікна та штори.

Компанія MAVIG створена в 1921 році, штаб-квартира та виробничі підрозділи знаходяться в м. Мюнхен (Німеччина).

З 2006 року компанія MAVIG також розробляє та продає перший у світі конфокальний лазерний скануючий мікроскоп VivaScope®, який зробив  можливим проведення оптичних біопсій «in vivo» в режимі реального часу.

Дослідження та інновації

Продукція MAVIG відрізняється якістю та надійністю. Ми встановлюємо міжнародні стандарти за допомогою наших інтелектуальних рішень для медичної галузі.

Наша продукція виробляється за новітніми технологіями та технологічними процесами в місті Мюнхен, Німеччина.

Визнання наших клієнтів — це як підтвердження, так і мотивація продовжувати вкладати свою енергію та компетенцію, в подальші дослідження та розробки інноваційних рішень у галузі медицини.

Відповідальність за продукт

Ретельно підібрані матеріали та чітко регламентований процес виробництва, а також регулярне навчання наших співробітників є обов’язковими.

Всі продукти MAVIG проходять тестування на життєвий цикл і більшість мають додаткові зовнішні сертифікати.

Важливими для MAVIG є довгострокові, справжні партнерські стосунки з нашими постачальниками та замовниками по всьому світу, засновані на довірі та співпраці. Багато наших ділових відносин сягають 50 років і більше.

Система менеджменту якості та сертифікати

MAVIG має сертифікат DIN EN ISO 13485.

Більшість продуктів MAVIG сертифіковані відповідно до чинного стандарту CE: Директива ЄС 89/686 / ЄС (засоби індивідуального захисту) та / або 93/42 / ЄС щодо медичних виробів.

Піонером компанії MAVIG ще в 1995 році був захищений захисний одяг MAVIG згідно з новими, обов’язковими для цього директивами CE.

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ