Акційна ціна на захисні рукавички

HS100 — стерильні захисні рукавички

Спеціальна ціна 4800 грн за комплект 5 пар стерильних рентген захисних рукавичок

Стерильні захисні рукавички MAVIG для захисту від розсіяного рентгенівського випромінювання дозволяють оптимізувати захист для медперсоналу.

Під час розробки цих рукавичок було отримано ефективне рішення для традиційно протилежних властивостей:
• Високий захисний ефект
• Висока еластичність
• Висока чутливість
• Захист від розсіяного випромінювання

Знижувати дозу опромінення для медичного персоналу потрібно здійснювати не тільки до рівня допустимої
дози, але й нижче.

Концепція оптимізації радіаційного захисту передбачає використання всіх можливих заходів для мінімізації доз від радіаційного опромінення.

Абсорбуючі стерильні рукавички HS100 для захисту від рентгенівського випромінювання забезпечують ефективне зниження величини доз в області розсіяного радіаційного опромінювання.

Ефективний захист ваших рук від розсіяного рентгенівського випромінювання

Найкращий показник захисту рукавичок досягається при напрузі рентгенівської трубки 60 — 80 кВ.
Це забезпечує зниження дози опромінення > 50%.

Матеріал

Високе поглинання в наших рукавичках досягається за рахунок використання оксиду металу, що не містить свинцю. Особлива еластичність рукавичок MAVIG HS100 забезпечена використанням натурального каучуку для їхнього виробництва.

В процесі виробництва підтримується мінімально можливий рівень концентрації протеїну. Водорозчинні алергенні протеїни віддаляються з латексу настільки, наскільки це можливо.

Таким чином, рукавички визначаються як низкопротеїнові латексні рукавички.

Середні значення Напруга в трубці / ослаблення
Ослаблення рентгенівського випромінення ( зниження дози на поверхні шкіри) 60 кВ /63%      80 кВ / 53%    100 кВ / 46%
Ослаблення первинного випромінювання 80 кВ / 20-25 %

 

Властивості
Продукт класифікується як стерильні рукавички без присипки, які мають ефект захисту від рентгенівського випромінювання. При цьому виконуються базові задачі, такі як захист від хімічних речовин і мікроорганізмів.

Висока еластичність в поєднанні з чудовим анатомічним приляганням і ефективним захистом від випромінювання забезпечують оптимальні робочі умови, за рахунок чого рукавички потрапляють до класу високоякісних продуктів.

Рукавички вражають високою сенсорної чутливістю і комфортом. Мікротекстурована поверхня забезпечує надійне зчеплення навіть у вологому середовищі.

М’який і еластичний матеріал у поєднанні з характерною анатомічної формою сприяє зниженню втоми і оптимальній ергономічності.

Рукавички легко надіваються. Особливий опір розриву досягнуто за рахунок високої еластичності. Закруглені краї також захищають від розривів під час натягування на руку.

Примітки

Рукавички призначені для захисту від вторинного випромінювання і забезпечують ефективний захист. У випадку застосування для первинного випромінювання автоматичний контроль рівня дози може бути
неефективним.

Під час використання у первинному випромінюванні автоматичний контроль рівня дози має бути вимкнуто.
Оскільки рукавички стерильні, їх можна використовувати лише один раз.

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ